Blogs

Izdevīga auto noma komfortabliem braucieniem

Izdevīga auto noma uzņēmumā “Prime Auto” ir ērts un uzticams pakalpojums, ko izvēlas cilvēki visdažādākajās dzīves situācijās. Mūsdienās ne visi spēj iztikt bez personīgā auto, taču dažkārt jaunas automašīnas iegāde vai taksometra izmantošana nav pieejama vai nav finansiāli izdevīga. Tāpēc šādos gadījumos var izlīdzēt izdevīga auto noma, turklāt arvien populārāka kļūst automašīnu noma ilgtermiņā, kad auto var nomāt pat uz vairākiem mēnešiem.

Auto noma uz ilgāku laiku

Ilgtermiņa auto noma ir piemērota gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Ja cilvēks kādu iemeslu dēļ paliek bez sava auto, piemēram, tam atrodoties servisā, bet transportlīdzeklis ir nepieciešams, tad ilgtermiņa auto noma palīdzēs ne tikai pārvietoties kā ar savu mašīnu, bet arī optimizēt ar pārvietošanos saistītos izdevumus. Ilgtermiņa auto noma privātpersonām uzņēmumā “Prime Auto” paredz līguma noslēgšanu, sākot ar 3 mēnešiem.

Arī ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem piedāvā virkni dažādu priekšrocību. Pilna servisa automašīnas noma ir līdzīga līzingam, taču ar vieglākiem nosacījumiem.  Uzņēmumā “Prime Auto” juridiskās personas nomāt auto var, sākot no 3 mēnešiem, neuztraucoties par transportlīdzekļa apkopi, apdrošināšanu, remontdarbiem, jo “Prime Auto” nodrošina šīs iespējas. 

Mikroautobusu noma

Kravas mikroautobusu noma ir pieprasīts pakalpojums, ko izmanto dažādu preču pārvadāšanai, piemēram, celtniecības vai sadzīves vajadzībām. Situācijās, kad nepieciešama nelielu kravu pārvadāšana, vai nu tas būtu dažāda veida aprīkojums, būvmateriāli, sadzīves priekšmeti — mikroautobusu noma ir praktisks risinājums, kas var atrisināt dažādas ar kravu pārvadājumiem saistītas problēmas. Nomāt mikroautobusu ir vienkārši, ātri un ērti — ar dažu klikšķu palīdzību mūsu mājaslapā. “Prime Auto” piedāvātos mikroautobusus atļauts vadīt ar ’’B’’ kategorijas autovadītāja apliecību. 

Izdevīga auto īre no Prime auto


Ilgtermiņa auto nomas priekšrocības:

  • Ja auto ir nepieciešams uz ilgāku laiku, nevis tikai pāris dienām, tad tā noma ilgtermiņā būs izdevīgāka nekā, piemēram, nomājot automašīnu uz konkrētu dienu skaitu;
  • Jūs saņemat vēlamo transportlīdzekli un netērējat laiku tā apkopes darbiem;
  • Iespēja pārbaudīt un izmēģināt automašīnu, kuru, iespējams, ir plānots iegādāties, tādā veidā saprotot, vai tā atbildīs visām prasībām;
  • Ja nepieciešams papildu auto uzņēmuma vajadzībām, taču uz kādu konkrētu laika periodu.
Sazinies ar mums

Vairāk ziņu

Kāpēc izvēlēties auto nomu? Lasīt vairāk

5 iemesli, Kāpēc izvēlēties auto nomu?

Kad personīgais auto nedarbojas un atrodas, piemēram, servisā, vai arī dotajā brīdī nav iespējas iegādāties jaunu transportlīdzekli, tāds pakalpojums kā auto noma var nākt palīgā. Kādas ir auto nomas vērtīgākās priekšrocības – to apskatīsim šajā rakstā.

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām? Lasīt vairāk

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām?

Pēdējā laikā Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst arī cita veida nomas iespējas, proti, auto noma ar izpirkuma tiesībām. Ko īsti nozīmē šāda veida pakalpojums un kāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas to kā alternatīvu auto līzingam?