Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

ILGTERMIŅA UN PILNA SERVISA NOMA, UZŅĒMUMIEM UN PRIVĀTPERSONĀM

Ilgtermiņa auto noma

Ilgtermiņa auto noma ir lielisks veids, kā optimizēt izdevumus, kas saistīti ar transportlīdzekļiem. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem var rasties situācijas, kad nepieciešama automašīna vai papildu automašīnas, bet nav izdevīgi tās pirkt vai ņemt līzingā. 

Ilgtermiņa auto noma privātpersonām 

Ilgtermiņa auto noma ir elastīga, ērta un rentabla. Mūsu klienti izvēlas ilgtermiņa auto nomu, jo tā ir iespēja vairākus mēnešus lietot jaunu automašīnu bez jebkādām ierastajām auto īpašnieka izmaksām. Var noslēgt līgumu sākot ar 3 mēnešiem un neuztraukties par auto cenu samazinājuma, uzturēšanas izmaksām vai remontdarbiem. 

Ilgtermiņa auto noma ir iespēja pārbaudīt vai izmēģināt auto, kuru Jūs, iespējams, vēlaties iegādāties. Tas ir veids, kā pārliecināties par auto izvēli un saprast, vai tas atbilst visām Jūsu prasībām, lai arī kādas tās būtu – ģimenei piemērots auto, ekonomisks vai pietiekami sportisks, tā vadāmība, automātiskā vai manuālā pārnesumkārba utt.

Ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem - Pilna servisa noma

Pilna servisa noma ir līdzīga līzingam, tikai tai ir nesalīdzināmi vieglāki nosacījumi. Pirmkārt, krietni īsāks termiņš –  sākot no 3 mēnešiem, nevis 5 gadiem. Otrkārt, nav jāuztraucas par apkopēm, atpakaļ pārdošanas vērtību un tamlīdzīgiem līguma nosacījumiem, kas parasti tiek ierakstīti operatīvā līzinga līgumā. Uzņēmējam nav jāuztraucas par automašīnas apdrošināšanu, apkopēm un remontdarbiem, jo “Prime Auto” to nodrošina. 

Kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu?

Jauni darbinieki 

Ilgtermiņa auto noma ir izdevīga iespēja uzņēmumiem nodrošināt jaunu darbinieku ar autotransportu darba vajadzībām, neuzņemoties lielas ilgtermiņa saistības. Uzņēmuma vadītājiem patīk ilgtermiņa auto noma, jo tādā veidā rodas iespēja nodrošināt auto darbiniekam pārbaudes laikā. Pēcāk abas puses var lemt, vai darba attiecības tiks turpinātas.

Līgumdarbi, komandējumi

Neskaitāmi uzņēmumi gūst ienākumus, veicot līgumdarbu, un dažkārt šī darba izpildei ir jānodrošina papildu automašīnas. Ilgtermiņa auto noma ļauj uzņēmumiem iegūt automašīnas uz laiku, kas līdzvērtīgs komandējuma vai darbu izpildes ilgumam. “Prime Auto” ilgtermiņa auto nomas līgumu piedāvā pagarināt, ja tas ir nepieciešams.

“Prime Auto” piedāvā ilgtermiņa auto nomu Rīgā un Rīgas apkārtnē. Mūsu auto katalogā pieejami dažādi auto, tostarp biznesa klases automašīnas no Audi, BMW, Volvo un Škoda.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko auto, rezervējot to tiešsaistē! Mēs to piegādāsim Jums ērtā laikā un vietā. Sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība auto izvēlē. Pie mums ilgtermiņa auto noma ir ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI PAR ILGTERMIŅA AUTO NOMU

Šis lauks ir obligāts