Kā nomāt?

Kā nomāt auto?

Nomāta automašīna nav tikai pārvietošanās līdzeklis, tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību — un ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās. Mūsdienās auto nomas process ir maksimāli ērts un vienkāršs, nepieciešams vien izvēlēties sev piemērotāko automobili, norādīt vēlamos rezervācijas datumus un saņemšanas/nodošanas vietu, kā arī veikt apmaksu. Tā ir lieliska iespēja saņemt vēlamo transportlīdzekli, kad vien nepieciešams.Attālināta auto noma nodrošina virkni dažādu priekšrocību, sākot ar ērti saprotamu auto katalogu, kas ļauj ar savas viedierīces vai datora palīdzību veikt auto rezervāciju. Katalogā var iepazīties ar katras automašīnas detalizētu aprakstu, tehniskajiem parametriem, kas savukārt ļauj vieglāk izdarīt izvēli. Tāpat maksimāli vienkāršs pasūtīšanas process (tikai 4 soļi), neizejot no mājas, un ērta apmaksa, kā arī profesionāls klientu atbalsts lielā mērā uzlabo auto nomas pieredzi.

IZVĒLIES LAIKU UN VIETU

Lai kur Tu atrastos, Tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt savām prasībām atbilstošāko nomas automašīnu. Nomāt automašīnu no Prime Auto ir pavisam vienkārši un ātri. Mašīnu saņemsi precīzi izvēlētajā dienā un laikā, turklāt Tev ērtākajā vietā. Saņemt un nodot nomāto transportlīdzekli vari Rīgā, Jūrmalā, kā arī lidostā “Rīga”.

IZVĒLIES AUTO

Izvēlies sev piemērotāko BMW, Audi vai citu mazlietotu automašīnu no Prime Auto noma autoparka kataloga. Mūsu auto noma ietver daudzveidīgas automašīnu markas, lai ikviens braucējs atrastu savām prasībām piemērotāko transportlīdzekli, piemēram, ģimenes vajadzībām, paaugstināta komforta (kas ir īpaši svarīgi, ja paredzēts ilgstošs ceļš) vai arī biznesa braucieniem. Tu vari izvēlēties arī mikroautobusa nomu dažādiem kravu pārvadājumiem.

AIZPILDI PASŪTĪJUMA FORMU

Pēc tam, kad esi norādījis vēlamos datumus un automašīnu, Tev vajadzēs aizpildīt vienkāršu pasūtījuma formu. Šajā solī Tu vari norādīt auto izmantošanas teritoriju, vēlamos papildpakalpojumus, vadītāja pamatdatus, kā arī iepazīties ar papildu informāciju par nomas nosacījumiem. Parasti šis solis aizņem vien dažas minūtes.

Apmaksā uzreiz un saņem auto ar atlaidi!

Apmaksā visu summu uzreiz un saņem atlaidi! Vai izvēlies veikt apmaksu pēc automašīnas saņemšanas. Saņem izvēlēto nomas automašīnu sev piemērotākā laikā un vietā — Rīgā, Rīgas apkārtnē vai Lidostā RIX.Ja Tev rodas kādi jautājumi par rezervācijas procesu, automašīnām vai citiem ar auto nomu saistītiem jautājumiem, labprāt uz tiem atbildēsim, tāpēc aicinām sazināties ar mūsu uzņēmumu. Novēlam patīkamus un drošus braucienus kopā ar Prime Auto! 

 

Auto noma paver plašākas mobilitātes iespējas!

 Gadījumā, ja personīgais auto iziet no ierindas, tu vari iznomāt automašīnu un tev nebūs jāatsakās no saviem plāniem. Kamēr personīgais transportlīdzeklis atradīsies servisā, varēsi mierīgi izbaudīt visas īrētās automašīnas priekšrocības. Tas noteikti būs lētāk nekā, piemēram, izmantot taksometra pakalpojumus, un ērtāk nekā pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai kājām.

REZERVĒT