Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

KĀ NOMĀT UN REZERVĒT AUTOMAŠĪNU PAŠAM, AUTO NOMA 24/7

Kā nomāt auto?

Nomāta automašīna nav tikai pārvietošanās līdzeklis, tā ir iespēja baudīt sava veida brīvību un neatkarību - un ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās. "Prime Auto" noma piedāvā maksimāli ērto un vienkāršo rezervēšanas procesu, nepieciešams vien izvēlēties sev piemērotāko auto, norādīt vēlamos rezervācijas datumus un saņemšanas/nodošanas vietu, kā arī veikt apmaksu. Tā ir lieliska iespēja saņemt vēlamo auto, kad vien nepieciešams. Mūsu mājaslapa un tiešsaistes rezervēšanas sitēma ļauj jums rezervēt nomas auto pašam ar savas viedierīces vai datora palīdzību - jebkurā laikā no jebkuras atrašanās vietas 24/7 un nodrošina virkni dažādu priekšrocību. Auto katalogā var iepazīties ar katras automašīnas detalizētu aprakstu, tehniskajiem parametriem, kas savukārt ļauj vieglāk izdarīt izvēli. Tāpat maksimāli vienkāršs rezervēšanas un auto nomas process (tikai 4 soļi), neizejot no mājas, un ērta apmaksa, kā arī profesionāls klientu atbalsts lielā mērā uzlabo auto nomas pieredzi.

IZVĒLIES LAIKU UN VIETU

Lai kur Tu atrastos, Tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt savām prasībām atbilstošāko nomas auto 24/7. Nomāt automašīnu no "Prime Auto" noma ir pavisam vienkārši un ātri. Automašīnu saņemsi precīzi izvēlētajā dienā un laikā, turklāt Tev ērtākajā vietā. Saņemt un nodot nomāto transportlīdzekli vari Rīgā, Jūrmalā, kā arī lidostā “Rīga”.

IZVĒLIES AUTO

Izvēlieties sev piemērotāko auto no "Prime Auto" noma auto kataloga. Mūsu sortimentā ir dažādu zīmolu automašīnas - Premium un Biznesa klases, lai katrs autovadītājs varētu atrast savām vajadzībām atbilstošāko transportlīdzekli, piemēram, ģimenes vajadzībām, paaugstinātam komfortam (kas īpaši svarīgi, ja plānojat garu ceļojumu) vai biznesam. braucieni. Mūsu piedāvājumu klāstā ir arī kravas mikroautobusi dažādu kravu pārvadājumiem.

AIZPILDI PASŪTĪJUMA FORMU

Pēc tam, kad esi norādījis vēlamos datumus un auto, Tev vajadzēs aizpildīt vienkāršu pasūtījuma formu. Šajā solī Tu vari norādīt auto izmantošanas teritoriju, vēlamos papildpakalpojumus, vadītāja pamatdatus, kā arī iepazīties ar papildu informāciju par nomas nosacījumiem. Parasti šis solis aizņem vien dažas minūtes.

APMAKSĀ UZREIZ UN SAŅEM AUTO AR ATLAIDI!

Apmaksā visu summu uzreiz un saņem atlaidi auto nomai! Vai izvēlies veikt apmaksu pēc auto saņemšanas. Saņem izvēlēto nomas automašīnu sev piemērotākā laikā un vietā ar piegādi Rīgā un tas apkārtnē, Lidostā Rīga un Jurmalā.

Ja Tev rodas kādi jautājumi par rezervācijas procesu, automašīnām vai citiem ar auto nomu saistītiem jautājumiem, labprāt uz tiem atbildēsim, tāpēc aicinām sazināties ar mūsu uzņēmumu. Novēlam patīkamus un drošus braucienus kopā ar Prime Auto!

Auto noma dažādiem dzīves gadījumiem!

 Gadījumā, ja tavs auto iziet no ierindas, tu vari izmantot nomas pakalpojumus un tev nebūs jāatsakās no saviem plāniem vai biznesa darīšanām. Kamēr personīgais vai uzņēmuma transportlīdzeklis atradīsies auto servisā, varēsi mierīgi izbaudīt visas auto nomas priekšrocības. Tas noteikti būs lētāk nekā, piemēram, izmantot taksometra pakalpojumus, daudz ērtāk un ātrāk nekā pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai ar kājām. Esi mobils kopā ar Prime Auto - Izvēlies īstermiņa vai Ilgtermiņa pilna servisa auto nomu, par visu pārējo parūpēsimies mēs.

REZERVĒT