Jautājumu gadījumā zvanīt: +371 23110404

KĀ REZERVĒT NOMAS AUTOMAŠĪNU NO ''PRIME AUTO'' AUTO NOMAS?!

''Prime Auto'' automašīnu noma - tik vienkārša un ērta!

Izdevīgi auto nomas pakalpojumi Rīga un Rīgas apkārtnē. Ir iespējams attālināti izvēlēties un rezervēt savām prasībām atbilstošāko automašinu, ko var saņemt precīzi izvēlētajā laikā un vietā. Veikt rezervāciju Prime Auto nomas vietnē ir ļoti vienkārši un ērti – nepieciešams vien izvēlēties laiku un vietu, sev tīkamāko automašīnu, aizpildīt pasūtījuma formu, apmaksāt pakalpojumu un saņemt savu nomas auto. Prime Auto auto katalogā ikviens atradīs saviem mērķiem piemērotāko nomas automašīnu – uzņēmums piedāvā īrēt gan praktisko un komfortablo Audi A4, kas lieliski kalpos ģimenes vajadzībām, gan BMW X5 xDrive, kas patiks spēcīga rakstura automobiļu cienītājiem, gan drošo Volvo V60 Summum ar luksusa komplektāciju un citas jaudīgas, drošas un ērtas automašīnas. Izdevīga automašīnu noma no Prime Auto - ir labākā izvēle!


Izvēlies laiku un vietu

Lai kur tu atrastos, tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt tavām prasībām atbilstošāko nomas automašīnu. Nomāt auto no Prime Auto ir pavisam vienkārši un ātri. Mašīnu saņemsi precīzi tevis izvēlētajā dienā un laikā, turklāt tev ērtākajā vietā.

Izvēlies mašīnu

Izvēlies sev piemērotāko BMW, Audi vai citu mazlietotu automašīnu no Prime Auto noma autoparka kataloga

Aizpildi pasūtijuma formu

Pēc tam, kad esi izvēlējies laiku un kuru automašinu nomāt, aizpildi vienkāršo pasūtijuma formu. Parasti tas neaizņem vairāk par 1 minūti.

Maksā uzreiz ar atlaidi

Apmaksā visu summu uzreiz un saņēm atlaidi! Vai izvēlies maksāt pie automašīnas saņēmšanas.

Saņem auto

Saņem izvelēto nomas automašinu sev izdevīgā vietā un laikā - Rīgā, Rīgas apkartnē vai Lidostā RIX.


PRIME AUTO RENT SIA,

52103110671,

Grostonas 12 - 46, Rīga, LV-1013


visa