selected language:

SAŅEMŠANA:

NODOŠANA:

Uzzini par izdevīgajiem
piedāvājumiem pirmais!

envelope

„Prime Auto” auto noma – tavs palīgs jebkurā dzīves situācijā

Auto noma ir ļoti pieprasīts un daudzpusīgs pakalpojums gan tūristu, gan iedzīvotāju vidū. Turklāt par transportlīdzekļa nomniekiem nereti kļūst pat tie, kuriem jau ir sava personīgā automašīna. Ar ko tad ir tik īpašs šis pakalpojums?

 

4 galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt „Prime Auto” auto īre

 

Tu vari izvēlēties jebkuru automašīnu atbilstoši brauciena mērķim. Piemēram, ja nepieciešams auto, vienkārši lai pārvietotos pa pilsētu, piemērots būs kompakts vidējās klases auto. Ja plānota darījuma tikšanās vai kāds cits svarīgs biznesa pasākums, vari izvēlēties reprezentablāka izskata biznesa klases automašīnu. Auto īre sniedz iespēju rezervēt jebkuras markas un modeļa auto, turklāt ar tev nepieciešamo papildaprīkojumu.

 

Auto noma paver plašākas mobilitātes iespējas. Gadījumā, ja personīgais auto iziet no ierindas, tu vari iznomāt automašīnu un tev nebūs jāatsakās no saviem plāniem. Kamēr personīgais transportlīdzeklis atradīsies servisā, varēsi mierīgi izbaudīt visas īrētās automašīnas priekšrocības. Tas noteikti būs lētāk nekā, piemēram, izmantot taksometra pakalpojumus, un ērtāk nekā pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai kājām.

 

Auto īre sniedz iespēju „notestēt” un salīdzināt dažādas automašīnas. Plāno iegādāties jaunu automašīnu, bet tevi moka šaubas, vai tiešām esi izvēlējies īsto? Vai varbūt tu it nemaz nevari izlemt, kādu automašīnas modeli vēlies? Tas ir saprotams, jo automašīnas pirkums nav mazs ieguldījums. Tāpēc kā viena no iespējām novērtēt visus potenciālā personīgā transporta plusus un mīnusus ir auto noma. Kas zina, iespējams, tieši pie mums, „Prime Auto”, tu atradīsi savu ideālo spēkratu!

 

Auto noma tas ir tik vienkārši un ērti! Lai kur tu atrastos, tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt tavām prasībām atbilstošāko automašīnu, ko saņemsi precīzi tevis izvēlētajā dienā un laikā, turklāt tev ērtākajā vietā. Šobrīd „Prime Auto” nodrošina auto nomas pakalpojumu Rīgā un Rīgas apkārtnē, kā arī Jūrmalā un Ogrē. Izvēlēto nomas automašīnu piegādājam arī līdz lidostai „Rīga”, kas pēc gara un nogurdinoša lidojuma ir ļoti komfortabls veids, kā ātri nokļūt mājās, līdz viesnīcai vai jebkur citur, kur nepieciešams.

 

kalendārs -> auto -> form -> maksāt -> atslēgas
Izvēlies laiku
un vietu
Izvēlies auto Aizpildi pasūtījuma
formu
Maksā uzreiz Saņem auto!

PRIME AUTO RENT SIA,

52103110671,

Grostonas 12 - 46, LV-1013


visa