"Prime Auto” auto noma –
tavs palīgs jebkurā dzīves situācijā

Vienkārša, ērta un izdevīga auto noma ir lielisks risinājums gadījumos, ja nepieciešams transportlīdzeklis, lai pārvietotos pa pilsētu vai dotos kādā darījuma braucienā. Tāpat auto noma nodrošina visas ērtības situācijās, kad personīgā automašīna atrodas servisā vai citos gadījumos, kad nav pieejas automobilim.

REZERVĒT

"Prime Auto” auto noma –
tavs palīgs jebkurā dzīves situācijā

Vienkārša, ērta un izdevīga auto noma ir lielisks risinājums gadījumos, ja nepieciešams transportlīdzeklis, lai pārvietotos pa pilsētu vai dotos kādā darījuma braucienā. Tāpat auto noma nodrošina visas ērtības situācijās, kad personīgā automašīna atrodas servisā vai citos gadījumos, kad nav pieejas automobilim.
Tiešsaistes rezervācija ir pieejama ne ātrāk kā 24 stundas pirms nomas sākuma. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzu zvaniet pa tālruni:
Automašīnas:
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts

Izvēlies automašīnu

Auto noma “Prime Auto” piedāvā daudzveidīgu automašīnu marku nomu, kas atbildīs ikviena autobraucēja prasībām. Nepieciešams praktisks un komfortabls auto ģimenes vajadzībām? Vai luksus klases auto nozīmīgiem darījuma braucieniem? Mūsu autoparkā atradīsi sev nepieciešamo. Piedāvājam arī busa nomu, kas būs īpaši noderīgi neregulāriem kravu pārvadājumiem. Sadarbojamies gan ar fiziskām, gan juridiskām personām, piedāvājot nomāt auto gan īstermiņā (uz pāris dienām vai nedēļām), gan ilgtermiņā.

Galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt
„Prime Auto” automašīnu noma

  

Galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt„Prime Auto” automašīnu noma

Auto īre sniedz iespēju „notestēt” un salīdzināt dažādas automašīnas. Izdevīga auto noma no “Prime Auto” — lieliska izvēle dažādās dzīves situācijās! Arī tad, kad meklē jaunu automašīnu iegādei, bet neesi īsti pārliecināts, vai interesējošā marka Tev tiešām der, auto nomas pakalpojums sniedz iespēju to “notestēt” un salīdzināt ar citām automašīnām. Izvēlies automašīnu un novērtē visus potenciālā transportlīdzekļa plusus un mīnusus! Mūsu piedāvājumā ir daudzveidīga populārāko automašīnas marku izvēle — šeit ikviens autobraucējs atradīs savām prasībām piemērotāko auto, turklāt par ļoti izdevīgām cenām. Iepazīsti mūsu auto piedāvājumu jau tūlīt!

 

Vari ērti izvēlēties jebkuru automašīnu atbilstoši brauciena mērķim. Piemēram, ja nepieciešams auto, vienkārši lai pārvietotos pa pilsētu, piemērots būs kompakts vidējās klases auto. Ja plānota darījuma tikšanās vai kāds cits svarīgs biznesa pasākums citur Latvijā, vari izvēlēties un iznomāt reprezentablāka izskata biznesa klases automašīnu no ’’Prime Auto’’ auto nomas kataloga. Automašīnu noma sniedz iespēju rezervēt jebkuras markas un modeļa auto, turklāt ar tev nepieciešamo papildaprīkojumu - veicot automašīnas rezervāciju internetā.
Auto noma paver plašākas mobilitātes iespējas. “Prime Auto” auto noma ir vienkāršs veids, kā ātri tikt pie transportlīdzekļa — ja Tavs auto ir, piemēram, servisā vai Tev ir nepieciešama reprezentablāka automašīna kādam biznesa pasākumam. Iznomāt auto ir ļoti vienkārši — izvēlies datumus, kad vēlies saņemt un nodot auto, tad izvēlies un rezervē savām prasībām atbilstošāko automobili mūsu Auto Katalogā, aizpildi pasūtījuma formu, apmaksā auto nomu un saņem automašīnu sev izdevīgā laikā un vietā. Pieejamas populāru automašīnu markas par ļoti izdevīgām nomas cenām. “Prime Auto” auto noma šobrīd pieejama Rīgā un Rīgas apkārtnē, kā arī Jūrmalā un Ogrē.

 

Pieraksties mūsu jaunumiem un uzzini par izdevīgiem piedāvājumiem pirmais!

Paldies! Tagad Jūs būsiet pirmais, kas uzzinās par mūsu īpašiem piedāvājumiem!


Ļoti vienkāršs un ērts nomas auto rezervācijas process!

1. SOLIS
Lai kur tu atrastos, tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt tavām prasībām atbilstošāko nomas automašīnu. Nomāt auto no Prime Auto ir pavisam vienkārši un ātri. Mašīnu saņemsi precīzi tevis izvēlētajā dienā un laikā, turklāt tev ērtākajā vietā.
2. SOLIS
Izvēlies sev piemērotāko BMW, Audi vai citu mazlietotu automašīnu no Prime Auto noma autoparka kataloga.
3. SOLIS
Pēc tam, kad esi izvēlējies laiku un kuru automašinu nomāt, aizpildi vienkāršo pasūtijuma formu. Parasti tas neaizņem vairāk par 1 minūti.
4. SOLIS
Apmaksā visu summu uzreiz un saņēm atlaidi! Vai izvēlies maksāt pie automašīnas saņēmšanas.
1 2 3 4
Izvēlies laiku un vietu
IZVĒLIES LAIKU UN VIETU
Izvēlies autoIzvēlies auto
Aizpildi pasūtījuma formuAizpildi pasūtījuma formu
Maksā uzreiz un saņem auto ar atlaidi
Veic samaksu un dodies ceļā!

Auto noma „PRIME AUTO”

Plānojat ģimenes vai darba izbraucienu? “PRIME AUTO” piedāvā premium klases automašīnu nomu par ļoti izdevīgām un draudzīgām cenām. Nomai pieejamo automašīnu klāstā ir vieglās automašīnas, kuras ne tikai nepievils, dodoties tālākos izbraucienus, bet arī izbrauciena laikā sniegs pasažieriem un šoferim augstākās klases komfortu. 
Tāpat, ja radusies nepieciešamība pēc dažāda veida kravu (mēbeļu, personīgā uzņēmuma pasūtījumu u.tml.) pārvešanas, mūsu piedāvājumā atradīsiet mikroautobusus ar ietilpīgiem kravas nodalījumiem.

Lai nodrošinātu saviem klientiem augstākās klases pakalpojumus, esam parūpējušies par nepieciešamās informācijas pieejamību un ērtu pakalpojuma saņemšanu. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par nomai pieejamajām automašīnām, apmeklējiet mājaslapas sadaļu “AUTO NOMA”, kurā varēsiet uzzināt visu nepieciešamo par Jums tīkamāko auto, kā arī rezervēt to uz Jums vēlamo datumu un laiku.