selected language:

SAŅEMŠANA:

NODOŠANA:

Uzzini par izdevīgajiem
piedāvājumiem pirmais!

envelope

Prime Auto noma – izdevīga, tik vienkārša un ērta automašīnu īre Rīga

Auto noma ir ļoti pieprasīts un daudzpusīgs pakalpojums gan tūristu, gan iedzīvotāju vidū Rīga. Turklāt par automašīnu nomniekiem nereti kļūst pat tie, kuriem jau ir savs personīgs auto. Prime Auto automašīnu noma ir vienkarša, izdevīga un ērta. Bet tomer ar ko konkreti ir tik īpašs šis pakalpojums?

 

4 galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt Prime Auto izdevīga automašīnu noma

 

Vari ērti izvēlēties jebkuru automašīnu atbilstoši brauciena mērķim. Piemēram, ja nepieciešams auto, vienkārši lai pārvietotos pa pilsētu Rīga, piemērots būs kompakts vidējās klases auto. Ja plānota darījuma tikšanās vai kāds cits svarīgs biznesa pasākums citur Latvijā, vari izvēlēties un iznomāt reprezentablāka izskata biznesa klases automašīnu no Prime Auto auto katalogs. Automašīnu noma sniedz iespēju rezervēt jebkuras markas un modeļa auto, turklāt ar tev nepieciešamo papildaprīkojumu - veicot auto īres rezervāciju internetā.

 

Auto noma paver plašākas mobilitātes iespējas. Gadījumā, ja personīgais auto iziet no ierindas, tu vari iznomāt automašīnu un tev nebūs jāatsakās no saviem plāniem. Kamēr personīgais transportlīdzeklis atradīsies servisā, varēsi mierīgi izbaudīt visas Prime Auto nomas automašīnu priekšrocības - tev nebūs nepieciešamības sekot līdzi nomas auto tehniskajam apkopem, kā arī bebūs jātērē papildus līdzekļi par automašīnas remontdarbiem, vienkārši sēdies un brauc! Prime Auto noma noteikti būs lētāk nekā, piemēram, izmantot taksometra pakalpojumus, un ērtāk nekā pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai kājām. Vienkārša un ērta rezervācija.

 

Auto īre sniedz iespēju notestēt un salīdzināt dažādas automašīnas. Plāno iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet tevi moka šaubas, vai tiešām esi izvēlējies īsto? Vai varbūt tu it nemaz nevari izlemt, kādu automašīnas modeli vēlies? Tas ir saprotams, jo automašīnas iegāde nav tik vienkārša un prasa lielus ieguldījums. Tāpēc kā viena no iespējām novērtēt visus potenciālā personīgā autotransporta plusus un mīnusus ir automašīnu noma. Kas zina, iespējams, tieši pie mums, Prime Auto, tu atradīsi savu ideālo automašīnu!

 

Auto noma tas ir tik vienkārši un ērti! Lai kur tu atrastos Rīga vai citur Latvijā, tu attālināti vari izvēlēties un izdevīgi iznomāt (rezervēt) tavām prasībām atbilstošāko mazlietotu automašīnu, ko saņemsi precīzi tevis izvēlētajā dienā un laikā, turklāt tev ērtākajā vietā. Šobrīd Prime Auto īre nodrošina uzticamus auto nomas pakalpojumus Rīga un Rīgas apkārtnē. Mūsu auto katalogā ikviens atradīs saviem mērķiem piemērotāko automašīnu ar automātiskam ātrumu kārbām - biznesa klases Audi, BMW ar Premium komplektāciju, jeb  standarta klases Škoda, Volkswagen vai Volvo. Izvēlēto nomas automašīnu piegādājam klientam ērtā laikā un vietā - Rīga un Rīgas apkārtnē, kā arī līdz lidostai Rīga, kas pēc gara un nogurdinoša lidojuma ir ļoti komfortabls veids, kā ātri nokļūt mājās, līdz viesnīcai vai jebkur citur, kur nepieciešams. Izdevīgi auto nomas piedāvājumi un labi nosacījumi - garantēti.

 

kalendārs -> auto -> form -> maksāt -> atslēgas
Izvēlies laiku
un vietu
Izvēlies auto Aizpildi pasūtījuma
formu
Maksā uzreiz Saņem auto!

PRIME AUTO RENT SIA,

52103110671,

Grostonas 12 - 46, Rīga, LV-1013


visa