Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

Auto noma - tavs palīgs jebkurā dzīves situācijā

Auto noma un citi transporta nomas risinājumi – tev noderēs gadījumos: ja nepieciešams auto īslaicīgi vai uz ilgāku laiku, privātajiem vai darba braucieniem. Automašīnu noma ir ideāla izvēle, ja vēlies ietaupīt laiku un būt mobilam, neuztraucoties par automašīnas uzturēšanas izmaksām.

REZERVĒT

Auto noma - tavs palīgs jebkurā dzīves situācijā

Auto noma un citi transporta nomas risinājumi – tev noderēs gadījumos: ja nepieciešams auto īslaicīgi vai uz ilgāku laiku, privātajiem vai darba braucieniem. Automašīnu noma ir ideāla izvēle, ja vēlies ietaupīt laiku un būt mobilam, neuztraucoties par automašīnas uzturēšanas izmaksām.
Tiešsaistes rezervācija ir pieejama ne ātrāk kā 24 stundas pirms nomas sākuma. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzam zvaniet pa tālruni: +371 23110404. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzu zvaniet pa tālruni:
Automašīnas:
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts

Izvēlies piemērotāko nomas risinājumu tieši tavām vajadzībām

Īstermiņa auto noma

Vieglo automašīnu un mazā komerciālā transporta noma ļauj pielāgoties dažādām vajadzībām bez ilgtermiņa saistībām. Tas ir labs risinājums pēc pagaidu transporta vajadzībām, padarot to par populāru izvēli gan pravātajiem klientiem, gan uzņēmumiem.

Ilgtermiņa auto noma

Ilgtermiņa auto noma var būt noderīga tiem, kam automašīna ir nepieciešama uz ilgāku laiku. Tā ļauj izvairīties no ieguldījumiem automašīnas iegādē un uzturēšanā, kā arī piedāvā iespēju mainīt transporta līdzekli pēc vajadzības. Turklāt nomas pakalpojumi iekļauj transporta uzturēšanu un apdrošināšanu, kas var samazināt papildus izdevumus.

Galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt auto noma

  

Galvenie iemesli, kāpēc tev var noderēt auto noma

Plašs īres mašīnu klasts Plašāka izvēle: Nomājot automašīnu, jums ir pieejams daudz plašāks auto klāsts, iespējams, nekā tas, kas pieejams jūsu paša garāžai. Nav ilgtermiņa saistību: Nomas automašīnu klasta izmantošana nozīmē, ka jūs varat izvēlēties automašīnu, kas atbilst jūsu pašreizējām vajadzībām, un mainīt to, kad ir nepieciešams, bez ilgtermiņa saistībām. Jaunākās tehnoloģijas: Nomājot automašīnu, jums ir pieejams jaunākais transportlīdzekļu modeļu klasts, kas var ietvert jaunākās tehnoloģijas un funkcijas.

 

Izvēlies mašīnu atbilstoši brauciena mērķim Sedani komfortam: Sedani ir lieliski piemēroti braukšanai pilsētā vai gariem ceļojumiem. Tie piedāvā vienmērīgu braukšanu un daudz vietas pasažieriem.Apvidus auto piedzīvojumiem bagātiem braucieniem: ja plānojat izpētīt bezceļu vai doties kempingā, SUV ir laba izvēle. Tie nodrošina lielāku klīrensu un glabāšanas vietu.Kompaktās automašīnas pilsētas braucieniem: kompaktās automašīnas ir ideāli piemērotas, lai pārvietotos šaurās ielās un ietilptu šaurās stāvvietās pilsētas teritorijā. Jūsu ceļojuma mērķa apsvēršana palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko nomas automašīnu ērtam un patīkamam ceļojumam.
Plašākas mobilitātes iespējas Auto noma ir vienkāršs veids, kā ātri tikt pie transportlīdzekļa — ja Tavs auto ir, piemēram, servisā vai Tev ir nepieciešama reprezentablāka automašīna kādam biznesa pasākumam. Iznomāt auto ir ļoti vienkārši — izvēlies datumus, kad vēlies saņemt un nodot auto, tad izvēlies un rezervē savām prasībām atbilstošāko automobili mūsu Auto Katalogā, aizpildi pasūtījuma formu, apmaksā auto nomu un saņem automašīnu sev izdevīgā laikā un vietā. Pieejamas populāru automašīnu markas par ļoti izdevīgām nomas cenām. “Prime Auto” auto noma šobrīd pieejama Rīgā, Rīgas apkārtnē un Jūrmalā.

 

Pieraksties mūsu jaunumiem un uzzini par izdevīgiem piedāvājumiem pirmais!

Paldies! Tagad Jūs būsiet pirmais, kas uzzinās par mūsu īpašiem piedāvājumiem!


Vienkārša un ātra rezervēšana tiešsaistē!

Profesionāls atbalsts gan automašīnas izvēlē, gan rezervācijas procesā. Daži soļi, lai rezervētu auto nomu – izvēlies nomas laiku un vietu, vēlamo auto, aizpildi pasūtījuma formu, samaksā un saņem auto sev izdevīgā vietā un laikā!

1. SOLIS
Lai kur tu atrastos, tu attālināti vari izvēlēties un rezervēt tavām prasībām atbilstošāko nomas automašīnu. Nomāt auto no Prime Auto ir pavisam vienkārši un ātri. Mašīnu saņemsi precīzi tevis izvēlētajā dienā un laikā, turklāt tev ērtākajā vietā.
2. SOLIS
Izvēlies sev piemērotāko BMW, Audi vai citu mazlietotu automašīnu no Prime Auto noma autoparka kataloga.
3. SOLIS
Pēc tam, kad esi izvēlējies laiku un kuru automašinu nomāt, aizpildi vienkāršo pasūtijuma formu. Parasti tas neaizņem vairāk par 1 minūti.
4. SOLIS
Apmaksā visu summu uzreiz un saņēm atlaidi! Vai izvēlies maksāt pie automašīnas saņēmšanas.
1 2 3 4
Izvēlies laiku un vietu
IZVĒLIES LAIKU UN VIETU
Izvēlies autoIzvēlies auto
Aizpildi pasūtījuma formuAizpildi pasūtījuma formu
Maksā uzreiz un saņem auto ar atlaidi
Veic samaksu un dodies ceļā!

Automašīnu un Mikroautobusu nomas risinājumi

Plānojat ģimenes vai darba izbraucienu? “Prime Auto” piedāvā komfortablas Premium un Biznesa klases automašīnu nomu par ļoti izdevīgām un draudzīgām cenām. Pieejamo nomas automašīnu klāstā ir vieglās automašīnas, kuras ne tikai nepievils, dodoties tālākos izbraucienus, bet arī izbrauciena laikā sniegs pasažieriem un šoferim augstākās klases komfortu. 
Tāpat, ja radusies nepieciešamība pēc dažāda veida kravu pārvešanas, mūsu piedāvājumā atradīsiet mikroautobusus ar ietilpīgiem kravas nodalījumiem.

Lai nodrošinātu saviem klientiem augstākās klases auto īres pakalpojumus, esam parūpējušies par nepieciešamās informācijas pieejamību un ērtu pakalpojuma saņemšanu. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par nomai pieejamajām automašīnām, apmeklējiet mājaslapas sadaļu “AUTO NOMA”, kurā varēsiet uzzināt visu nepieciešamo par Jums tīkamāko auto, kā arī rezervēt to uz Jums vēlamo datumu un laiku.