Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

MIKROAUTOBUSU UN KRAVAS BUSU NOMA

Privātiem un komerciālajiem pārvadājumiem

Mikroautobusu un kravas busu noma - īpaši izdevīgs risinājums uzņēmumiem, jo tā sniedz elastību un efektivitāti. Uzņēmumi var viegli pielāgot savas kravas pārvadājumu vajadzības, izmantojot nomas pakalpojumus. Tas palīdz optimizēt transporta izmaksas un ātri reaģēt uz tirgus pieprasījumu. Turklāt, noma ļauj izvairīties no lielām ieguldījumu izmaksām transportlīdzekļu iegādē un uzsturēšanā, kas ir īpaši svarīgi jaunajiem uzņēmumiem vai tiem, kuri vēlas samazināt savus riskus un finansiālo slogu.

Tiešsaistes rezervācija ir pieejama ne ātrāk kā 24 stundas pirms nomas sākuma. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzam zvaniet pa tālruni: +371 23110404. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzu zvaniet pa tālruni:
Automašīnas:
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts

Kādos gadījumos nepieciešama kravas mikroautobusu noma?

Visbiežāk mikroautobusu noma tiek izmantota situācijās, kad nepieciešams ietilpīgs un uzticams transportlīdzeklis dažādiem kravu pārvadājumiem. Mikroautobusa noma var palīdzēt gadījumos, ja:

  • strādājiet nelielā uzņēmumā un pašu spēkiem nogādājat pasūtījumus klientiem – periodiska kravas mikroautobusu noma ir lieliska iespēja, kad jānogādā liels skaits pasūtījumu, it sevišķi pirms svētkiem. Mēs arī nodrošinām izdevīgu iespēju nomāt kravas mikroautobusus ar izpirkuma tiesībām, ja vēlaties paplašināt savu uzņēmuma autoparku, bet nav iespējas iegādāties auto uzreiz.
  • pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu un nepieciešams pārvietot salīdzinoši nelielu skaitu mantu, mēbeles, sadzīves tehniku, bet vieglā automašīna nav tik ietilpīga, lai veiktu šo uzdevumu – viens vai divi braucieni ar nomāto mikroautobusu ļaus ātri, ērti un ekonomiski pārvietot mantas uz jauno adresi;
  • veiciet dzīvokļa remontu un tam nepieciešami dažādi celtniecības materiāli, ko izdevīgāk ir pārvietot no veikala ar nomāto transportlīdzekli – jūs uzreiz varat komfortabli nogādāt nepieciešamos materiālus uz mājām, negaidot piegādi;
Gadījumos, kad nav iespējas iegādāties savu transportlīdzekli, kravas mikroautobusu noma ir racionāls un arī praktisks risinājums, kas nodrošinās jums nepieciešamo mobilitāti. Arī gadījumos, kad jābrauc uz citām pilsētām un reģioniem un jāpārvieto krava, bez attiecīgā transportlīdzekļa neiztikt.

Kāpēc privātpersonas un uzņēmumi izvēlas mikroautobusu nomu?

Privātpersonas un uzņēmumi izvēlas nomāt mikroautobusu arī tāpēc, ka ir iespējams to operatīvi pasūtīt praktiski uz jebkuru nepieciešamo dienu un laiku, turklāt tas var tikt piegādāts klienta norādītajā vietā.

Arī tas fakts, ka izmantot nomas pakalpojumus ir ļoti vienkārši un ātri – vien daži klikšķi internetā un mikroautobuss jau ir pasūtīts, rosina izmantot šo pakalpojumu arvien biežāk.  Turklāt daudzi nomas pakalpojumu sniedzēji piedāvā auto transportu lieliskā tehniskā stāvoklī un ar apdrošināšanu.

Izvēlieties “Prime Auto” kā savu uzticamo partneri komerctransporta nomā - mēs garantējam augstas kvalitātes pakalpojumus un Jūsu apmierinātību!

Mūsu uzņēmums ir pierādījis savu kompetenci un uzticamību, nodrošinot augstas kvalitātes mikroautobusu un kravas busu nomas pakalpojumus jau vairākus gadus. "Prime Auto" noma piedāvā elastīgus nomas risinājumus, lai pielāgotu pakalpojumus tieši jūsu vajadzībām un budžetam. Lai garantētu klientu un kravas drošību ceļā, kā arī jūsu apmierinātību un komfortu, neatkarīgi no brauciena laika vai garuma - mikroautobusi un kravas busi ir aprīkoti ar visu nepieciešamo aprīkojumu un drošības sistēmām, arī piedāvājam 24/7 klientu atbalstu un palīdzību uz ceļa. Esam gatavi apmierināt jebkuras jūsu vajadzības, nomas risinājumu jomā gan privātpersonam, gan uzņēmumiem un komerciālajiem kravas pārvadātājiem. Uzticieties mūsu profesionālajam un draudzīgajam personālam, lai nodrošinātu veiksmīgu un bezrūpīgu pārvadājumu pieredzi ar "Prime Auto" nomu!