Mikroautobusu noma

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem

Kravas mikroautobusu noma ir populārs pakalpojums Latvijā, jo ar tā palīdzību ir iespējams veikt visdažādākos uzdevumus gan uzņēmējdarbības, gan arī privātiem mērķiem. Tā kā mūsdienu pasaulē ir ļoti grūti iztikt bez transporta pakalpojumiem, it sevišķi gadījumos, kad nepieciešams pārvietot dažāda veida kravas, bez tāda pakalpojuma kā mikroautobusa noma dažkārt ir neiztikt.

Tiešsaistes rezervācija ir pieejama ne ātrāk kā 24 stundas pirms nomas sākuma. Ja vēlaties automašīnu rezervēt šodien - lūdzu zvaniet pa tālruni:
Automašīnas:
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts

Kādos gadījumos nepieciešama kravas mikroautobusu noma?

Visbiežāk mikroautobusu noma tiek izmantota situācijās, kad nepieciešams ietilpīgs un uzticams transportlīdzeklis dažādiem kravu pārvadājumiem. Mikroautobusa noma var palīdzēt gadījumos, ja:

  • strādājiet nelielā uzņēmumā un pašu spēkiem nogādājat pasūtījumus klientiem – periodiska kravas mikroautobusu noma ir lieliska iespēja, kad jānogādā liels skaits pasūtījumu, it sevišķi pirms svētkiem. Mēs arī nodrošinām izdevīgu iespēju nomāt kravas mikroautobusus ar izpirkuma tiesībām, ja vēlaties paplašināt savu uzņēmuma autoparku, bet nav iespējas iegādāties auto uzreiz.
  • pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu un nepieciešams pārvietot salīdzinoši nelielu skaitu mantu, mēbeles, sadzīves tehniku, bet vieglā automašīna nav tik ietilpīga, lai veiktu šo uzdevumu – viens vai divi braucieni ar nomāto mikroautobusu ļaus ātri, ērti un ekonomiski pārvietot mantas uz jauno adresi;
  • veiciet dzīvokļa remontu un tam nepieciešami dažādi celtniecības materiāli, ko izdevīgāk ir pārvietot no veikala ar nomāto transportlīdzekli – jūs uzreiz varat komfortabli nogādāt nepieciešamos materiālus uz mājām, negaidot piegādi;
  •  
  •  
Gadījumos, kad nav iespējas iegādāties savu transportlīdzekli, kravas mikroautobusu noma ir racionāls un arī praktisks risinājums, kas nodrošinās jums nepieciešamo mobilitāti. Arī gadījumos, kad jābrauc uz citām pilsētām un reģioniem un jāpārvieto krava, bez attiecīgā transportlīdzekļa neiztikt.

 

 

Kāpēc cilvēki izvēlas mikroautobusu nomu?

 
 

Cilvēki izvēlas nomāt mikroautobusu arī tāpēc, ka ir iespējams to operatīvi pasūtīt praktiski uz jebkuru nepieciešamo dienu un laiku, turklāt tas var tikt piegādāts klienta norādītajā vietā.

Arī tas fakts, ka izmantot nomas pakalpojumus ir ļoti vienkārši un ātri – vien daži klikšķi internetā un mikroautobuss jau ir pasūtīts, rosina cilvēkus izmantot šo pakalpojumu arvien biežāk.  Turklāt daudzi nomas pakalpojumu sniedzēji piedāvā automašīnas lieliskā tehniskā stāvoklī un ar apdrošināšanu.

 

 

Uzticama un ietilpīga transportlīdzekļa noma jūsu vajadzībām!

 Lai kravu pārvadājumi nesagādātu lielas raizes, “Prime Auto” piedāvā ērtus, izdevīgus un drošus kravas mikroautobusu nomas pakalpojumus. “Prime Auto” piedāvātos mikroautobusus atļauts vadīt ar B kategorijas autovadītāja apliecību, tā kā mikroautobusi ir līdz 3 tonnām, tāpēc nav nepieciešama cita kategorija autovadītāju tiesībām.