Blogs

Ilgtermiņa auto noma Rīgā

Ilgtermiņa noma ir lielisks piedāvājums tiem cilvēkiem, kuriem automašīna ir nepieciešama uz ilgāku laiku, nevis tikai uz pāris dienām. Šis pakalpojums var būt noderīgs arī tādās situācijās, kad cilvēks ir palicis bez sava transportlīdzekļa, bet sabiedriskā transporta vai taksometra izmantošana dažādu iemeslu dēļ nav ērta vai ekonomiski izdevīga. Šajos gadījumos ir ieteicams izmantot ilgtermiņa auto nomas piedāvājumus, jo salīdzinājumā, piemēram, ar diennakts auto nomu, ilgtermiņa noma var būt daudz izdevīgāka izmaksu ziņā un tāpēc pieejamāka plašākam patērētāju lokam. 

Protams, īslaicīgai auto izmantošanai joprojām ir aktuāla īstermiņa auto noma, piemēram, uz jums nepieciešamo dienu skaitu, taču gadījumos, kad, vai nu nevarat pagaidām atļauties savu sapņu automašīnu, vai nepieciešams transportlīdzeklis darba vajadzībām, biežiem komandējumiem, ilgtermiņa auto noma ir labs variants šo mērķu īstenošanai. Ilgtermiņa noma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām. Tā ļauj:

  • izvēlēties jebkāda komforta līmeņa transportlīdzekļa modeli ar dažādu komplektāciju un izmantot to diezgan ilgu laiku;
  • neuztraukties par automašīnas tehnisko stāvokli un visu veidu formalitātēm, jo par to rūpējas auto nomas pakalpojumu sniedzējs;
  • izjust komfortu un neatkarību tiem, kuri daudz ceļo vai ikdienā aktīvi izmanto automašīnu.

Ilgtermiņa noma – tas ir tik vienkārši

Ilgtermiņa auto rezervācija ir pavisam vienkāršs process, kas būtībā neatšķiras no īstermiņa auto nomas. “Prime Auto” drošajā un ērtajā rezervēšanas sistēmā jūs varat izvēlēties un nomāt savām vajadzībām piemērotāko automobili uz jūsu izvēlēto laika periodu. Mūsu uzņēmums nodrošina augstu apkalpošanas līmeni, kas atbilst mūsdienu apstākļiem un prasībām.

Sarkana auto un balta auto pie ēkas

Lai nomātu automašīnu uz ilgāku laiku, jums vienkārši jāievēro tāds pats princips kā īstermiņa nomai. Jūs varat apskatīt visus piedāvājumus mūsu vietnē, salīdzināt cenas un veikt rezervāciju. Ja nepieciešama palīdzība rezervācijas veikšanā, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuri soli pa solim izskaidros visu auto rezervācijas procesu.

Aicinām jūs izjust komfortu un ērtības, ko sniedz auto noma Rīga, izmantojot “Prime Auto” izdevīgos gan īstermiņa, gan ilgtermiņa nomas piedāvājumus. Ja jums ir nepieciešama palīdzība vai papildu informācija par ilgtermiņa nomu, lūdzu, sazinieties ar mums un mūsu pieredzējušie darbinieki labprāt palīdzēs un atbildēs uz visiem jautājumiem. Sazinieties ar mums jau šodien un ietaupiet, izvēloties ilgtermiņa auto nomu!

Vairāk ziņu

Kāpēc izvēlēties auto nomu? Lasīt vairāk

5 iemesli, Kāpēc izvēlēties auto nomu?

Kad personīgais auto nedarbojas un atrodas, piemēram, servisā, vai arī dotajā brīdī nav iespējas iegādāties jaunu transportlīdzekli, tāds pakalpojums kā auto noma var nākt palīgā. Kādas ir auto nomas vērtīgākās priekšrocības – to apskatīsim šajā rakstā.

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām? Lasīt vairāk

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām?

Pēdējā laikā Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst arī cita veida nomas iespējas, proti, auto noma ar izpirkuma tiesībām. Ko īsti nozīmē šāda veida pakalpojums un kāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas to kā alternatīvu auto līzingam?