Blogs

5 iemesli, Kāpēc izvēlēties auto nomu?

Mūsdienu dinamiskais dzīves ritms liek pastāvīgi izmantot dažādus transportlīdzekļus, tajā skaitā arī automašīnas. Šie spēkrati sen vairs netiek uzskatīti par kādu īpašu greznību, bet gan par praktisku rīku ikdienas darbībām vai dažādu problēmu risināšanai. Kad personīgais auto nedarbojas un atrodas, piemēram, servisā, vai arī dotajā brīdī nav iespējas iegādāties jaunu transportlīdzekli, tāds pakalpojums kā auto noma var nākt palīgā. Kādas ir auto nomas vērtīgākās priekšrocības – to apskatīsim šajā rakstā.

#1 Komforts un ērta pārvietošanās

Auto nomas pakalpojumi kļūst arvien populārāki, un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, automašīnu noma ir ļoti praktiska tādās situācijās, kad īpašnieka auto tiek remontēts, tāpēc nomāts auto kļūst par izdevīgu un ātri pieejamu maiņas transportlīdzekli. Otrkārt, nomas automobilis paredz ērtu pārvietošanos pa pilsētu, dažādu nelielu kravu pārvadāšanu (ja tiek nomāts, piemēram, mikroautobuss), kā arī tas ir lieliski piemērots dažādiem ģimenes vai darījuma braucieniem, ja savs auto nav pieejams.

Vēl viens iemesls, kāpēc automašīnu noma ir iemantojusi popularitāti autobraucēju vidū, ir iespēja testēt modeļa auto, kuru ir plānots iegādāties nākotnē. Tāpat auto noma ir ļoti aktuāla lielās pilsētās un piepilsētās, piemēram, īslaicīgu ceļojumu vai viesošanās laikā. Dažkārt pārvietošanās ar sabiedrisko transportu var kļūt apgrūtinoša, tāpēc automašīnas nomas pakalpojumi spēj lielā mērā nodrošināt visas nepieciešamās ērtības, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt savu uzturēšanās laiku pilsētā.

#2 Minimālas raizes ikdienā

Auto noma nesagādā lielas raizes par automašīnu ikdienā.Nomājot auto, ir svarīgi savlaicīgi uzpildīt degvielu un atbildīgi ekspluatēt automašīnu. Nav nepieciešams veikt remontu, apkopi un citas darbības. Izvēloties uzticamu un profesionālu auto nomas uzņēmumu, pakalpojuma saņēmējam tiek nodrošināta tīra un ekspluatācijai droša automašīna, kas pilnībā atbilst patērētāja kritērijiem.

#3 Iespēja izvēlēties no visdažādāko marku automobiļiem

Daudziem autobraucējiem šis ir milzīgs pluss, jo bieži vien auto nomas uzņēmumi piedāvā nomāt visdažādāko marku vai klases automašīnas, kas ļauj izvēlēties konkrētam klientam piemērotāko mašīnu. Piemēram, ja nepieciešams praktisks un ietilpīgs auto ģimenes vajadzībām vai repzentabls automobilis kādam svarīgam darījuma braucienam, auto katalogā visbiežāk ir iespējams tādu atrast un iznomāt.

Audi A5 Sportback

#4 Pakalpojuma pieejamība

Mūsdienās, pateicoties interneta tehnoloģijām, auto nomas process ir maksimāli vienkāršs un ir pieejams praktiski ikvienam, kam tas nepieciešams. Rezervēt auto var savā viedtālrunī vai datorā, izvēloties vajadzīgo automašīnu no elektroniskā kataloga, norādot vēlamos datumus un saņemšanas vietu – tas viss, neizejot no mājas!

#5 Ilgtermiņa auto nomas iespējas

Ja auto nepieciešams vien uz pāris dienām, tad, protams, īstermiņa auto noma ir loģiska izvēle. Taču ko darīt, ja auto nepieciešams uz ilgāku laiku? Šobrīd arvien aktuālāks kļūst ilgtermiņa nomas pakalpojums, ko piedāvā arī “Prime Auto” auto nomas pakalpojumu sniedzējs. Nomāt auto ilgtermiņā var, sākot no 3 mēnešiem, un šis pakalpojums ir pieejams gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Ilgtermiņa auto noma ļauj izmantot automašīnu situācijās, kad nepieciešama automašīna vai papildu automašīnas, bet nav izdevīgi tās pirkt vai ņemt līzingā.

Auto nomai patiešām ir virkne vērtīgu priekšrocību, kas varētu būt noderīgas autobraucējiem. Svarīgi ir izvēlēties uzticamus un pārbaudītus auto nomas pakalpojumus, lai iegūtu un arī izbaudītu izcilu braukšanas pieredzi.

Sazinies ar mums

Vairāk ziņu

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām? Lasīt vairāk

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām?

Pēdējā laikā Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst arī cita veida nomas iespējas, proti, auto noma ar izpirkuma tiesībām. Ko īsti nozīmē šāda veida pakalpojums un kāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas to kā alternatīvu auto līzingam?

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem Lasīt vairāk

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem

Radusies nepieciešamība mainīt dzīvesvietu, bet nav iespējas pašrocīgi pārvest mantas un mēbeles? Vai arī ir jāpiegādā pasūtījumi vai preces, tomēr Jūsu uzņēmumam šobrīd nav pieejami transportlīdzekļi? Mūsu uzņēmums „PRIME AUTO RENT” Jums var palīdzēt!