Blogs

Auto noma no PRIME AUTO un...vasaras piedzīvojumi var sākties! Lasīt vairāk

Auto noma no PRIME AUTO un...vasaras piedzīvojumi var sākties!

Lai arī kas notiktu pasaulē, vasaru ar plānotiem un neplānotiem atvaļinājumiem un ceļojumiem neviens nav atcēlis. Zaļā un tīrā Latvija, ar populāriem tūrisma galamērķiem un mazāk zināmām pārsteidzošām vietām gaida apmeklētājus no tuvienes un tālienes.

Kāpēc izvēlēties auto nomu? Lasīt vairāk

5 iemesli, Kāpēc izvēlēties auto nomu?

Kad personīgais auto nedarbojas un atrodas, piemēram, servisā, vai arī dotajā brīdī nav iespējas iegādāties jaunu transportlīdzekli, tāds pakalpojums kā auto noma var nākt palīgā. Kādas ir auto nomas vērtīgākās priekšrocības – to apskatīsim šajā rakstā.

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām? Lasīt vairāk

Kā strādā auto noma ar izpirkuma tiesībām?

Pēdējā laikā Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst arī cita veida nomas iespējas, proti, auto noma ar izpirkuma tiesībām. Ko īsti nozīmē šāda veida pakalpojums un kāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas to kā alternatīvu auto līzingam?

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem Lasīt vairāk

Mikroautobusu noma ērtiem kravu pārvadājumiem

Radusies nepieciešamība mainīt dzīvesvietu, bet nav iespējas pašrocīgi pārvest mantas un mēbeles? Vai arī ir jāpiegādā pasūtījumi vai preces, tomēr Jūsu uzņēmumam šobrīd nav pieejami transportlīdzekļi? Mūsu uzņēmums „PRIME AUTO RENT” Jums var palīdzēt!

Ilgtermiņa auto noma Rīgā Lasīt vairāk

Ilgtermiņa auto noma Rīgā

Ilgtermiņa noma ir lielisks piedāvājums tiem cilvēkiem, kuriem automašīna ir nepieciešama uz ilgāku laiku, nevis tikai uz pāris dienām.

Izdevīga auto noma komfortabliem braucieniem Lasīt vairāk

Izdevīga auto noma komfortabliem braucieniem

Izdevīga auto noma uzņēmumā “Prime Auto” ir ērts un uzticams pakalpojums, ko izvēlas cilvēki visdažādākajās dzīves situācijās.

Auto noma - Ieteikumi drošai auto nomai Latvijā un ārzemēs Lasīt vairāk

Auto noma - ieteikumi drošai auto nomai Latvijā un ārzemēs

Lai auto noma būtu veiksmīgs darījums gan uzņēmumam gan klientam, svarīgi apzināties galvenās problēmas un klupšanas akmeņus, kas var radīt strīdus un domstarpības.